• Jacco Schuijer

    Directeur

  • Marcel van der Wiel

    Leerkracht groep 8 | Bouwcoördinator groep 4-8 | Plaatsvervangend directeur

  • Tamar Janssen

    Intern begeleider groep 1-4 | Aandachtsfunctionaris

  • Talitha van der Linden

    Intern begeleider groep 5-8 | Leerkracht groep 7 B | Taalcoördinator | Aandachtsfunctionaris

  • Anja Deunhouwer

    Leerkracht groep 1 - Vrolijke Vissen

  • Lieneke Klootwijk

    Leerkracht groep 1 - Vrolijke Vissen | Leerkracht groep 1 - Olijke Olifanten

  • Mariska de Vries

    Leerkracht groep 1 - Olijke Olifanten | Contactpersoon

  • Loes Visser

    Leerkracht groep 2 - Bezige Bijen

  • Josje Casander

    Leerkracht groep 2 - Bezige Bijen

  • Corrie Kaptein

    Leerkracht groep 2 - Coole Kikkers

  • Mark van Eijl

    Leerkracht groep 2 - Coole Kikkers | Leerkracht groep 8

  • Wendy van der Plaat

    Leerkracht groep 3 A

  • Linda Alderliesten

    Leerkracht groep 3 A | Leerkracht groep 4 A

  • Michelle van der Poel

    Leerkracht groep 3 B

  • Jorieke Nienhuis

    Leerkracht groep 4 A

  • Margaret Huizer

    Leerkracht groep 4 B

  • Bianca Nugteren

    Leerkracht groep 4 B

  • Madelon Proos

    Leerkracht groep 5

  • Sylvia Birinci

    Leerkracht groep 5

  • Marit van Eck

    Leerkracht groep 6

  • Yvonne Kruithof

    Leerkracht groep 6 | ICT coördinator

  • André Deunhouwer

    Leerkracht groep 7 A

  • Esther 't Jong

    Leerkracht groep 7 A

  • Marjolein van der Meer

    Leerkracht groep 7 B

  • Annet van Waardenburg

    Leerkracht bovenbouw | Begeleiding stagiaires | Schoolopleider

  • Rozemarijn de Lang

    Vakleerkracht gymnastiek

  • Rosalinde Blijleven

    Onderwijsassistent

  • Lana van den Berg

    Onderwijsassistent

  • Celine van Dijk

    Onderwijsassistent

  • Carla Coenen

    Onderwijsassistent

  • Julia Kooy

    Onderwijsassistent

  • Nicolien Zom

    Administratief medewerker

  • Vanessa Nooteboom

    Conciërge

  • John van der Meer

    Conciërge